SECRETARA

MC GENERAL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- Receptioneaza corespondenta si o distribuie in cadrul firmei/trimite prin curier diverse documente, colete etc.
- Tehnoredacteaza documente, efectueaza scanari, copii, indosariere, arhivare etc.;
- Mentine legatura cu furnizorii de servicii - lanseaza comenzi de consumabile (papetarie, baie, bucatarie);
- Ocazional poate efectua traducerea diverselor documente;
- Desfasoara activitati de protocol (intampinare vizitatori, asigura conditiile optime in intalnirile ce au loc la sediul companiei);

CERINTE

- Absolventa studii superioare (obligatoriu);
- Experienta de minim 6 luni pe un post similar (secretariat, receptie);
- Cunostinte limba engleza nivel conversational;
- Cunostinte operare PC: MS Office (Word, Excel), Internet

Noua colega trebuie sa fie o persoana ingrijita, sa aiba bune abilitati de comunicare si relationare, activa, orientata spre rezolvarea problemelor, conectata permanent la nevoile companiei.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara;
- Salariu motivant

CV-urile pot fi trimise la adresa de e-mail: office@mcgc.ro

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.