Secretara

Medical Emergency Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune:

- receptionare documente
- verificare, inregistrare, arhivare si indosariere documente
- scanare si copiere documente
- expediere documente
- intocmire rapoarte si situatii de arhivare si gestiune documente
- asigurarea protocolului de primire si gazduire parteneri
- oferire suport pentru restul departamentelor din firma
BENEFICII :

- salariu fix lunar plus bonusuri trimestriale in functie de performata obtinuta
- telefon de serviciu cu minute si sms-uri nationale nelimitate
- posibilitate de avansare catre orice post liber atat din departamentul ADMINISTRATIV cat si in cel de TRANSPORT
- traininguri profesionale trimestriale
- team- building -uri bianuale
- ambianta si mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere profesioniste
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
- dezvoltarea abilitatilor de lucru in echipa

Asteptam cu interes aplicatiile pe adresa de e-mail florin.vatau@med-ambulanta.ro. Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon 0751517040.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare, cu disponibilitate pentru un job full time
- cunostinte de limba romana si engleza de nivel avansat
- cunostinte operare PC, Office, navigare internet
- deschidere si capacitate de a invata si utiliza aplicatii software de gestiune si sisteme de licitatii
- dorinta si placere de a munci
- maturitate, responsabilitate si constiinciozitate
- ambitie si dorinta de dezvoltare continua
- corectitudine, integritate, moralitate si etica
- perseverenta, initiativa si creativitate
- reactie rapida de raspuns
- abilitati avansate de organizare, prioritizare si management eficient al timpului
- atentie distributiva
- capacitatea de a-si pastra atentia la detalii inclusiv la task-urile care presupun o rutina zilnica
- prezenta fizica placuta, aspect ingrijit

BENEFICII OFERITE

-salariu fix lunar plus bonusuri trimestriale in functie de performata obtinuta