Secretara

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, binecunoscuta si solida companie de training de limbi straine, aflata in plina dezvoltare, cautam o persoana vivace, pozitiva si energica pentru ocuparea postului de Asistent Administrativ.

Descrierea postului:
- gestionarea corespondentei electronice, prin posta si prin curierat;
- managementul apelurilor telefonice;
- mentinerea relatiei cu profesorii si consemnarea agendelor de curs;
- asigurarea necesarului de protocol si de consumabile de birou;
- asigurarea activitatilor de protocol;
- suport administrativ in pregatirea materialelor de curs;
- redactare/ tehnoredactare, printare, scanare, copiere, indosariere si arhivare documente si situatii de birou specifice.

CERINTE

- experienta anterioara in activitati administrative reprezinta un avantaj;
- bune abilitati de operare PC (MsOffice, internet);
- capacitatea de a relationa cu usurinta, sociabila si flexibila;
- maturitate emotionala, politete, amabilitate si tact;
- dinamism si prezenta de spirit;
- fire organizata, atenta si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- posibilitatea de a avansa spre un nou rol in companie;
- mediu de lucru placut si confortabil;
- colectiv tanar si prietenos.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.