SECRETARA

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza apeluri telefonice, mesaje, documente interne;
- Asigura transmiterea informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor catre exteriorul firmei
- Asigura primirea si expedierea corespondentei de la si catre destinatari
- Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari-iesiri
- Editare documente
- Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale.
- Primeste persoanele din afara firmei (clienti, parteneri de afaceri, etc.), operatiuni de protocol, relatii cu publicul;
- Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei si transmite corect si in timp util informatiile;
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct
- Mentine legatura cu agentii de turism, de voiaj etc. pentru a asigura transportul si cazarea, la nivelul solicitat, in cazul deplasarilor in interes de serviciu ale angajatilor/ partenerilor firmei, asigura obtinerea vizelor interanctionand direct cu sectiile consulare.
- Necesar si comanda birotica in baza solicitarilor departamentelor;
- Raspunde de corectitudinea si promptitudinea cu care furnizeaza /transmite informatii.

CERINTE

- Studii medii
- Persoana punctuala, agreabila, cu bune abilitati de comunicare si de relationare cu publicul;
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
- Cunostinte obligatorii limba engleza
- Cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office, Internet);
- Experienta profesionala intr-o activitate similara constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa
- Decontare transport
- Abonament medical la o clinica privata

Important!
Punteti aplica online pe acest site sau ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra la adresa de email: cv@petrolvalves.ro
TOATE CV-urile trebuie sa contina poza OBLIGATORIU.

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.