Secretara

IT Genetics S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat, precum:
• Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
• Transmiterea documentelor prin curierat, fax, e-mail
• Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din companie
• Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
• Preluarea, inregistrarea si distribuirea catre departamentele implicate a corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor si a clientilor
• Arhivarea si actualizarea bazei de date de documente

CERINTE

• Cunoasterea operarii cu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• Cunostinte minime de limba engleza
• Fire dinamica si responsabila
• Flexibil, comunicativ si team player

Reprezinta avantaje:
• Cunostinte avansate de limba engleza
• Cunostinte tehnice minime in domeniul IT&C
• Experienta in utilizarea software de tip ERP
• Carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim la ITG?
• Un salariu atractiv
• Bonusuri in functie de criteriile de performanta
• Colegi tineri, motivati si performanti
• Un scaun confortabil si cafea buna :)

IT Genetics este integrator de sisteme in domeniul identificarii automate, colectiei de date (AIDC) si punctelor de vanzare (POS). Suntem o companie romaneasca, tanara si dinamica.

Utilizand aplicatii de colectare a datelor cu ajutorul tehnologiei codurilor de bare si a identificarii prin radiofrecventa (RFID) precum si solutii hardware de la lideri globali din industrie livram si implementam solutii fiabile, adaptate nevoilor curente dar si a celor viitoare, optimizand la maximum beneficiile pe care clientii nostri le obtin.

IT Genetics a inceput activitatea pe pietele de Auto ID / Data Capture / POS din Romania in anul 2007, identificand oportunitatile de livrare a unor solutii eficiente, care pot sa optimizeze procesele operationale ingreunate si sa rezolve problemele cu care se confrunta companiile.