Secretar(a) birou notarial

Notari Publici Ioana & Oana Surdescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activități obișnuite de secretariat (întâmpinare clienții, răspuns telefoane, programare clienți în agendă etc.)
- completarea drafturilor de acte notariale - contracte notariale, procuri, declarații etc.
- operarea, înregistrarea și eliberarea actelor notariale, înscrierea actelor în registre și opise.

CERINTE

- viteză de tastare (preferabil "metoda oarbă"), folosind diacriticele limbii române;
- experiența de lucru anterioară într-un birou notarial constituie un avantaj;
- o bună cunoaştere a gramaticii şi limbii române;
- cunoştinţe operare PC - Windows, Word;
- abilități bune de comunicare.

Așteptăm CV-urile dvs. exclusiv prin email la notari@tineretului.net sau isurdescu@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

-salariul va fi mărit în funcție de vechime sau performanțele lunare

Birou notarial în București, sectorul 4, zona Tineretului (Societate profesională notarială)