secretar

sc gorgona design srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma producatoare de articole suvenir angajeaza secretara cu contract de munca, program 8 ore/ zi, tichete masa.

Cerinte:

- Studii medii sau superioare finalizate

- Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă;

- Atitudine pozitiva si proactiva;

- Persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, comunicativa, creativa, punctuala, organizata, disciplinata;

- Spirit de echipa;

- Cunoştinţe foarte bune operare PC (Word, Excel, Internet);

- Cunoştinţe bune de limba engleză - mediu (scris si vorbit).

Responsabilitati:

- Redactarea documentelor de interes general ale firmei

- Efectuarea activitatilor administrative si de secretariat

- Preluarea si transmiterea apelurilor telefonice si a corespondentei, emailurilor

Nivel educațional obligatoriu:

· Postliceală
Experiență necesară:

· Secretariat: 2 an

CERINTE

- Contabilitate primara, facturare si verificare stocuri

BENEFICII OFERITE

bonuri masa

DESCRIEREA FIRMEI

Infiintata in 2003, productie suveniruri