Salon de Infrumusetare angajeaza personal.

Salon Faimos

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne marim echipa !
Daca doresti sa faci parte dintr-un colectiv tanar si dinamic te invitam la o discutie pentru a ne cunoaste .
Salon Faimos isi mareste echipa si este in cautare de oameni noi.
Posturile disponibile sunt de Hairstylist ,Manichiurist-Pedichiurist /Tehnician Unghii .

CERINTE

Candidatul ideal are experienta relevanta in domeniu , este responsabil si beneficiaza de un portofoliu de clienti.

Salon Faimos este un salon special creat pentru dumneavoastra ,unde frumusetea naturala este pusa in valoare de mainile specialistilor nostri ce va pot recomanda pachete si tratamente folosind o gama larga de produse de cea mai buna calitate ,atent persoanlizate , in functie de nevoile dumneavoastra .
Salonul Faimos va pune la dispozitie o varietate de servicii :coafor,cosmetica,manichiura-pedichiura ,unghii tehnice,masaj corporal ,tratamente faciale ,tratament cu keratina,indreptare permanenta.