KEY ACCOUNT MANAGER - proiectul laso.ro

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, dornica sa ofere solutii moderne pentru probleme clasice?

Aplica pentru postul de Sales / Support Specialist in cadrul proiectului Laso.ro si alatura-te uneia dintre cele mai mari companii web din Romania.

Te vei ocupa de :

* Contactarea clientilor care doresc inscrierea in platforma si prezentarea beneficiilor acesteia pentru afacerea lor;

* Explicarea modului de functionare / utilizare a platformei;

* Relationarea cu clientii existenti / potentiali si mentinerea legaturii cu acesti

* Preluarea apelurilor telefonice de la clienti, rezolvarea solicitarilor acestora sau transmiterea lor spre rezolvare catre colegii din alte departamente;

* Analizarea nevoilor reale ale clientilor si propunerea de solutii pentru rezolvarea lor.

CERINTE

Ne-am dori sa lucram cu cineva care are:

* Experienta de minimum 1 an in lucrul cu clientii, de preferat in domeniul Beauty;

* Atitudine pozitiva in orice situatie;

* Abilitati excelente de comunicare si atitudine pro-client;

* Abilitati de vanzare, negociere si prezentare

* Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office

* Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Vom incuraja:

* Dorinta de invatare si dezvoltare personala si profesionala;

* Propunerea de solutii pentru dezvoltarea proiectului, pe orice plan.

BENEFICII OFERITE

Vom oferi:

- Pachet salarial atractiv

- Sistem de comisionare in functie de performante

- Decontarea transportului

- Acces gratuit la sala de fitness si la cabinetul de masaj (de relaxare, anticelulitic, etc.);

- Acces la ofertele de gratuitati, reduceri si preturi preferentiale, negociate la nivel de grup, la servicii premium din domenii precum fitness, medical, asigurari etc.