Operator logistica si vanzari, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca ce are ca domeniu de activitate, importul si distributia elementelor metalice pentru ansamblarea lemnului, chiuvete de bucatarie, electrocasnice incorporabile.

RESPONSABILITATILE POSTULUI:

- Pregatirea coletelor pentru livrare de la sediul companiei (produsele ajung din depozit la sediul companiei de unde sunt trimise prin curierat catre clienti)
- Postarea unor produse pe internet
- Ajuta la descarcarea coletelor impreuna cu soferul
- Vanzare prin telefon si la birou daca este cazul.

Program de lucru L-V 8:30 – 17:00 la sediul companiei din sector 4.
Perioada contractuala nedeterminata cu perioada de proba de 3 luni.

CERINTE

CERINTELE POSTULUI:

- Studii medii/superioare;
- Cunostinte medii – pachetul Microsoft Office;
- Abilitati foarte bune de comunicare.
- Persoana activa, perseverenta in urmarirea si atingerea obiectivelor, motivata
- Atitudinea proactiva si abilitati de comunicare
- Experienta 1-2 ani
- Limba engleza avantaj si cunostintele de operare PC

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Pachet salarial format din salariu fix 1000 lei net + tichete de masa + comision din vanzari
- Training

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).