Sales Representative – aplicatia online Vrajitorul.eu

VRAJITORUL.EU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea serviciilor oferite ;
- Monitorizarea constanta a datelor pentru intocmirea rapoartelor de credit;
- Monitorizarea activitatii pe conturile aflate in administrare;
- Stabilirea intalnirilor cu clientii;
- Incheierea si negocierea contractelor;
- Respectarea si aducerea la indeplinire a taskurilor stabilite de management.

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare finalizate ;
- Persoana deschisa, comunicativa, organizata,indreptata spre realizarea obiectivelor ;
- Abilitati de negociere;
- Cunostinte solide PC si internet.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Training specializat;
- Perfectionare continua si posibilitati de promovare
- Pachet salarial complet : parte fixa + bonusuri in functie de performante + telefon de serviciu, masina , etc ;
- Program fix : luni -vineri - 8 ore/zi.

Site-ul www.vrajitorul.eu va poate oferi toate informatiile de care aveti nevoie despre o persoana juridica sau fizica, oferind date clare despre solvabilitatea acesteia.
Vrajitorul.eu va dezvaluie instant totul despre partenerul dvs. de afaceri, oferindu-va urmatoarele date:
- situatie financiara;
- situatie juridica, procese in care este implicat;
- date de contact complete;
- date despre angajati, administratori;
- informatii despre firmele in care aceste persoane mai figureaza ca asociati / administratori;
- informatii despre bunurile pe care le detin ;