Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prospectarea pieței, identificarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
• Încheierea de contracte și urmărirea derulării acestora
• Stabilirea și menținerea legăturii cu clienții actuali și potențiali
• Oferirea de consultanță clienților privind serviciile companiei
• Întocmirea rapoartelor de activitate
• Reprezentarea companiei și a serviciilor la târguri, expoziții, etc
• Participare activă la realizarea strategiei de vânzări
• Focus pe dezvoltarea business-ului prin identificarea de noi oportunități

CERINTE

• Studii superioare
• Experiență în vânzări de servicii 3-5 ani (middle)
• Excelente abilități de comunicare și negociere
• Orientat spre rezultate
• Proactiv și capabil să intuiască oportunități de business
• Abilități de învățare rapidă
• Capacitate de lucru atât individual cât și în echipă
• Cunoașterea limbii engleze
• Cunoașterea limbii germane – constituie un avantaj
• Atitudine pozitivă
• Ținută business
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru tânăr, dinamic motivat
Pachet salarial atractiv
Mașină de serviciu, laptop, telefon mobil
Oportunități de dezvoltare profesională