Sales promoteri

S.C. Parfumbar.de S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzare unei game noi de produse de ingrijire corporala nemtesti, in diferite centre comerciale

CERINTE

Esti Persoana Potrivita ?

Daca esti o persoana sociabila , flexibila , activa , dinamica , serioasa , punctuala , cu putere de convingere si perseverenta , atunci te asteptam in Echipa Noastra!!!

BENEFICII OFERITE

Un program flexibil pentru toata lumea ( Full time / Part time )
Un salariu atractiv si anumite beneficii
Poti cunoaste noi oameni.
5) Poti face parte dintr-o echipa tanara.
Posibilitate de avansare.
Cazare in conditii foarte bune (pentru cei interesati de deplasari).

Companie germana ce activeaza in domeniul vanzarilor directe de produse cosmetice prin sistemul ParfumBar in locatii prestabilite: MALL-URI, HIPERMARKETURI, MAGAZINE DE SPECIALIATE ParfumBar si produsele sale inglobeaza un sIstem de prezentare si vanzare pentru o gama larga de parfumuri si alte cosmetice anume concepute. Elementul principal pentru prezentarea produselor este “Parfumierul electronic” care ajuta clientii sa descopere in mod individual care este parfumul potrivit pentru ei. Pentru alte detalii accesati www.beauty-group.com