Sales & Marketing Associate

Evomark

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautare de SUPERSTARURI pentru parteneriat de lunga durata! Posibiliate castig peste 1000 Euro / luna plus castig recurent.

Candidatul ideal:
Ai o dorinta arzatoare de a avea succes, orientare deosebita catre client, motivat(a) puternic. Dezvolti o relatie profunda si semnificativa cu clientul printr-o comunicare puternic persuasiva. Crezi ca poti fi cel mai bun(a) in aproape tot ceea ce faci si poti dovedi asta.

Care vor fi principalele provocari:
• Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
• Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
• Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
• Perfectarea contractelor si derularea eficienta a acestora;
• Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.
• Monitorizarea constanta a proiectelor aflate in lucru;
• Promovarea brand-ului si a serviciilor;
• Acordarea de consultanta clientilor;
• Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
• Atingerea target-urilor de vanzari.

CERINTE

Ce ne dorim de la viitorul partener:
• Experienta in vanzari business to business si telemarketing constitue un avantaj;
• Orientare catre client, proactivitate, auto-motivare;
• Abilitati excelente de comunicare si vanzare consultativa;
• Bune abilitati de negociere si persuasiune;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
• Posesor permis conducere categoria B. cu auto propriu constitue avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Echipa tanara si dinamica;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala;
• Posibilitatea de a imbratisa o perspectiva noua de business;
• Program flexibil - tu decizi cat timp aloci acestei activitati.

Evomark este o agentie web, un mix de consultanti, designeri, developeri si marketeri cu experienta de peste 8 ani. Colaborare, creativitate, inovatie si talent combinate pentru a tranforma afaceri in brand-uri de succes, viziuni de afaceri in realitate si provocari complexe in solutii de care clientii sa fie mandri.