Sales Manager

SC EASY FINANCE REAL ESTATE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica clienti noi – identifica potentialii clienti, stabileste si dezvolta relatia cu acestia;
- promoveaza si mentine imaginea companiei la un nivel inalt de profesionalism;
- consiliaza clientii in privinta serviciilor solicitate
- recruteaza si formeaza consultanti noi pentru propria echipa de vanzari

CERINTE

- Studii superioare (absolvite sau in curs)
- Experienta in vanzari (experienta in credite ipotecare/imobiliare)
- Disponibilitate la deplasari in scopul prospectarii pietei, vizite la clienti
- Abilitati de comunicare si interactiune
- Dorinta de a dezvolta calitati de antreprenor

BENEFICII OFERITE

- incadrare in sistem fransiza cu asigurarea suportului logistic pt desfasurarea activitatii (candidatul va detine cadru juridic legal - PFA/SRL)

- suport in recrutarea si formarea unei echipe de vanzari
- participarea gratuita la training-uri de perfectionare;
- mediu profesionist de lucru;
- colectiv tanar, atmosfera destinsa;
- pachet de comisioane si bonusuri atractive

ATENTIE: pentru acest job se solicita semnare contract de franciza. Candidatul va prezenta documentele propriului PFA/SRL

Companie de consiliere financiar-imobiliara destinata persoanelor fizice in vederea achizitiei unui imobil cu ajutorul unui credit oferit de bancile comerciale din Romania