Sales Manager

TC REAL ESTATE DEVELOPMENT AND MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Responsabilitati/beneficii

Sa prezinte potentialilor clienti imobilele aflate la vanzare sau inchiriere.
Sa gestioneze incheierea contractele de inchiriere sau vanzare.
Sa gestioneze mobilarea apartamentelor ce urmeaza sa fie date in folosinta.
Sa gestioneze lucrarile de renovare ale imobilelor.
Sa estimeze si sa gestioneze bugetele de renovare pentru fiecare imobil in parte.
Sa ofere clientilor suport in solutionarea problemelor tehnice care intervin in imobil pe parcursul contractului de inchiriere.
Sa gestioneze incasarile chiriilor.
Sa gestioneze plata cotelor de intretinere pentru apartamentele inchiriate.
Sa gestioneze rapoartele de management lunare.
Sa gestioneze rapoartele de management anuale.

CERINTE

Candidatul ideal:

Abilitati de comunicare orala si scrisa in Engleza (obligatoriu).
Abilitate de a lucra cu pachetul Microsoft Office.
Capacitate a lucra cu termene limita.
Excelente aptitudini de comunicare si relationare cu clientii.
Spirit de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Oferta

Telefon de serviciu.
Bonuri de masa.