Sales Executive

INFINITY TROPHY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor, mentinerea contactului cu clientii existenti, atragerea de noi clienti si contracte, intocmirea de oferte.

Initierea,mentinerea si dezvoltarea continua a relatiilor cu clientii;
Incheierea contractelor cu clienti - urmarirea derularii acestora.
Elaborarea programului de vanzari - realizarea targetului stabilit
Mentinerea unei relatii permanente cu clientii existenti si cu cei potentiali, acordandu-le asistenta pe tot parcursul procesului.

CERINTE

Experienta in vanzari de preferabil in domeniul de vanzari: obiecte promotionale, articole sportive, publicitate, a articolelor de protocol, produselor de premiere: cupe, medalii, trofee; gravura;

Spirit analitic si abilitati foarte bune de comunicare - Bun negociator - Sociabil
Ordonat - Prezentabil si cu spirit de echipa
Cunostinte PC (MS Office - Corel)
Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, ( fix + cominion din vanzari ), se va prezenta in cadrul interviului pentru cei selectati !

Infinity Trophy, www.cupe-medalii.ro va ofera cea mai mare si diversificata gama de trofee si premii personalizate din Romania: Trofee, Cupe si Medalii Sportive
Gravura Laser - Print Digital - Productie Publicitara