Sales Assistent in magazinul Celio Afi Mall

SC Trendmoment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra reprezinta in exclusivitate brandul Celio - nr1 in Franta printre producatorii de haine pentru barbati
Ne aflam in Afi Palace Cotroceni etajul 1

Celio astazi reprezinta - o retea cu peste 1000 de magazine in Europa, Asia, Africa si America Latina

www. celio.com

Descriere job

• Deservirea clientilor , consultarea si orientarea in vederea alegerii produselor cautate, fidelizarea clientilor
• Mentinerea ordinii in magazin conform cerintelor conceptului magazinului, participarea la curatenie, activitati de merchandising, receptii de marfa, organizare de promotii
• Deservirea la case
• Participarea la treninguri pentru cresterea indicatorilor de performanta si atingerea targhetelor

CERINTE

• Comunicare eficienta si orientarea catre client
• Spirit de echipa
• Responsabilitate si disciplina
• Orientare spre atingerea performantelor
• Experienta de 1-2 ani in domeniul similar prezinta un avantaj
• Experienta in operatiunile de incasare prezinta un avantaj
• Cunoasterea limbii engleza prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Noi Va oferim:

• Suport si treninguri pentru insusirea capacitatilor si tehnicilor de custom service
• O atmosfera placuta de lucru intr-un magazin cu o echipa unita si cu o cultura de respect pentru munca oferita
• O remunerare care include salariu de baza atractiv si bonusuri