Sales Advisor- Premium Brand

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovare si distributie premium brand american de produse parafarmaceutice in retea de magazine de profil, situate in mall-urile din Bucuresti.

Descrierea postului:
- Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor situate in mall-uri;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

CERINTE

- Studii superioare sau medii in domeniu - farmacie, biotehnologii, chimie, nutritie - reprezinta avantaj ;
- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client;
- Experienta pe o pozitie similara poate reprezinta avantaj;
- Cunostintele in domeniu- reprezinta avantaj;
- Limba engleza nivel mediu;
- Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
- Salariu fix + comision din vanzari + bonus in functie de performanta;
- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Programe de training.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.