Sales Account Manager - BG/GR

WKDA AUTOMOTIVE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Cunoaste in detaliu politica de vanzari a Companiei si produsele comercializate in scopul promovarii pe piata de profil;
 Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei;
 Indeplineste obiectivele de vanzari comunicate de Managementul Companiei;
 Incarca toate informatiile referitoare la activitatile desfasurate si vanzarile realizate in platforma admin a Companiei;
 Sprijina colegii din echipa de vanzari in colectarea unor inforatii specifice, conform necesitatilor;
 Are intotdeauna o atitudine pozitiva si politicoasa in derularea relatiilor de serviciu cat si a relatiei cu clientii;
 Asigura in permanenta clientilor servicii profesionale la cele mai ridicate standarde;
 Trateaza in mod corespunzator eventualele reclamatii ale clientilor, informand cu promptitudine Managementul Companiei;
 Sprijina echipa din care face parte in vederea realizarii obiectivelor stabilite, in conditiile respectarii unor standarde inalte de calitate;
 Indeplineste orice alte sarcini incredintate de Managementul Companiei pentru o cat mai buna desfasurare a activitatii firmei, sub rezerva legalitatii lor;

CERINTE

 Vorbitor de limba bulgara/greaca nativ sau la nivel avansat
 Experienta in domeniul vanzarilor sau industria auto reprezinta un plus
 Nivel mediu sau avansat de limba Engleza
 Abilitati de negociere si mediere
 Atitudine pozitiva
 Spririt de observatie si atentie la detalii
 Creativitate si originalitate
 Integritate
 Abilitate de a se adapta la situatii noi si de a lucra in conditii de stres
 Mod profesional de abordare a atributiilor ce ii revin
 Determinare in indeplinirea atributiilor ce ii revin

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + comision

AUTO1.com, este piata online dedicata eficientei achizitionarii si vanzarii autovehiculelor rulate si evaluate.