Sales Account Manager

Mobimax Servicii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane cu imaginatie, eficiente, capabile sa inteleaga clientul si care pot sa transforme fiecare intalnire intr-o experienta memorabila pentru acesta..
Responsabilitati:
- extinderea portofoliului de clienti;
- promovarea produselor companiei;
- negocierea, incheierea si derularea contractelor de vanzare;
- mentinerea si fidelizarea clientilor existenti.

CERINTE

Abilitati de vanzare si comunicare
Capacitate de negociere si analiza
Permis de conducere categoria B
Limba engleza, nivel avansat
Cunostinte generale de Telecom si Internet
Foarte buna utilizare a calculatorului
Studii finalizate.

Reprezinta avantaj:
Experienta in telecomunicatii

BENEFICII OFERITE

Mobimax ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala.
Acest lucru este asigurat printr-un pachet salarial flexibil ce include:
- salariu fix plus un sistem motivant de comisionare;
-training de specialitate;
-masina de serviciu;
-telefon mobil;
-laptop.