Rezervari prin telefon cu limba germana

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea legaturii cu clientii pe diferite subiecte
Oferirea de suport clientilor in functie de rezervarile realizate
Preluarea feedback-ului din partea clientilor la finalul sejurului
Operarea cu baza de date

CERINTE

Salut!

Vrei un job in turism?
Cunosti limba germana la nivel avansat?
Vrei sa exersezi limba germana alaturi de nativi?
Iti doresti un mediu in care sa inveti lucruri noi din turism ?
Ai cunostinte de limba engleza la un nivel mediu?
Esti o persoana deschisa, dinamica si care se adapteaza in orice situatie?

Echipa UPA Solutions are job-ul potrivit pentru tine!

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv (salariu fix+ comision de limba+ bonuri de masa+ bonusuri in functie de performanta+ bonusuri pentru zile speciale)
Traininguri de specialitate (platite)
Mediu de lucru placut si dinamic
Oportunitatea de a lucra intr-o multinationala
Bonusuri surpriza din partea companiei

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro