Contabil Primar

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilitate primara:
registre casa, NIR-uri, foi de parcurs, emitere facturi/avize, intocmire rapoarte de activitate, rapoarte de deplasari, completare si verificare deconturi, verificarea facturilor de intrare cu contractele, predarea documentelor lunare firmei de contabilitate, pontaje, verificare zilieri, pregatirea diverselor rapoarte interne.

Secretariat:
Corespondenta interna si externa, depunere / ridicare documente de la sediu puncte de lucru;
Verificarea corectitudinii facturilor de furnizori si a centrelor de cost aferente;
Ofera suport tuturor colegilor;
Mentinerea legaturii cu firma de contabilitate externa.

CERINTE

Minim studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
Cunostinte operare PC (excel, word, powerpoint);
Experienta pe un post similar, minim 1 an;
Persoana responsabila, comunicativa, atenta la detalii;
Persoana organizata, minutioasa si riguroasa, apta sa lucreze intr-o activitate cu caracter repetitiv.

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.