RETEAUA TRIA'S ANGAJEAZA VANZATORI MAGAZINE PLANTE SI FLORI

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul Floraria Tria's angajeaza vanzator pentru magazinele proprii din Bucuresti

Responsabilitati:
Vanzarea produselor firmei (flori, plante, accesorii pentru plante etc)
Intretinerea plantelor din magazin
Evidenta stricta a actelor de magazin si a banilor
Evidenta stricta a stocului
Elaborarea de comenzi catre sediu pentru intretinerea stocului
Program de lucru 12 cu 36 (o zi cu o zi liber) si un weekend la doua saptamani.

CERINTE

Studii minime liceul
experienta in vanzari pe orice alt domeniu
afinitate pentru plante
punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii
curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca obligatoriu din prima zi
Salariul este motivant , se adauga bonusuri de performanta si bonuri de masa.
Posturile disponibile sunt in urmatoarele locatii Tria's: Ion Mihalache, Valea Oltului, Secuilor (Big Berceni)
Programarea la interviu se face exclusiv telefonic la 0751.136.426

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii