Resto-Aperto, restaurant cu specific Italian

Ozkardes

Job expirat

RESPONSABILITATI

In scurt timp vom deschide prima locatie in incinta Bucuresti Mall (Vitan) la parter.
Recrutam personal cu si fara experienta cu atitudine pozitiva, 18 ani impliniti, persoane dornice de afirmare, serioase si cu capacitate de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru dinamic.
Recrutam: Sefi de tura, Ospatari, Barmani, Ajutor Ospatari, Casieri, Bucatari, Pizzari, Ajutor Bucatari, Soferi, Personal necalificat pt curatenie.

CERINTE

Dorim angajați care să agreeze interacțiunea cu clienții, să fie creativi și flexibili, să lucreze cu pasiune și dăruire. Ne dorim angajați cu spirit de observație, atentie la detalii, buni comunicatori, dedicați profesiei

BENEFICII OFERITE

Beneficiati de contract de munca pe perioada nedeterminata, Salariu + Bonuri de masa + Tips si veti lucra intr-o echipa tanara si entuziasta. Posibilitati de avansare in cadrul companiei.
Asteptam CV-le dvs pe adresa de e-mail:valentina.georgescu@sterlingcruise.eu , sau la telefon 0727 561 605,

Lant de restaurante de tip Fast-Food deschise in Mall-le din Bucuresti.