Responsabil Mentenanta auto

Globexpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Insoteste masinile clientilor companiei in service-urile partenere
- Se asigura de buna calitate a lucrarilor efectuate asupra masinilor clientilor companiei
- Efectueaza diverse operatiuni ce decurg din activitatea zilnica (inmatriculari, radieri, omologari, RAR, deschidere dosare dauna, RCA-uri, roviniete etc.)
- Pastreaza o buna legatura cu service-urile partenere si clientii companiei
- Controlul si verificarea exterioara/interioara a autoturismului, verificare nivel lichide, solicitare de devize estimative in cazul reparatiilor neprevazute, etc.
- Predare/Primire masini
Pachet salarial/beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Telefon de serviciu
• Posibilitati de promovare

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Permis de conducere categoria B, experienta de minim 2 ani in sofat
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor specifice jobului
- Comportament si limbaj verbal impecabile
- Amabil, politicos, gata oricand sa satisfaca cerintele clientilor companiei
- Persoana dinamica, comunicativa