Responsabil vanzari magazin online

Diane Marie Butique

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proceseaza si monitorizeaza comenzile online si telefonice
- Pregateste coletele, AWB-urile si gestioneaza expeditiile
- Gestioneaza relatiile cu clientii prin toate fazele ciclului de vanzare (preluare, livrare, gestionare eventuale retururi)
- Emite facturi si gestioneaza documentele din cadrul companiei
- Introduce si actualizeaza continutul din magazinul online
- Suport administrativ

CERINTE

- Cunostinte solide de operare PC: Windows, MS Office (Excel la un nivel avansat), Internet
- Experienta anterioara pe un post similar (experienta in e-commerce constituie un avantaj)
- Abilitati excelente de comunicare
- Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de munca
- Adaptare la solicitari multiple, flexibilitate
- Abilitati de lucru in echipa
- Limbi straine: engleza
- Permis conducere categoria B este un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comisionare in functie de vanzari
- Telefon
- Perspective de dezvoltare

Diane Marie este un atelier de incaltaminte lucrata manuala.