RESPONSABIL LOGISTICA

AERMAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza si supervizeaza permanent intreaga activitate a depozitului ( receptie, manipulare, depozitare, stocare, inventariere etc.).
Pastreaza documentele justificative legate de stocuri.
Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa.
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei, organizeaza si asigura logistica si distributia marfurilor.
Pregatirea comenzilor pentru livrare si efectuarea livrarilor
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic.

CERINTE

* Absolvent studii MEDII / SUPERIOARE;
* Experienta de minim 2 ani pozitie similara (logistica-distributie);
* Cunostinte limba ENGLEZA nivel mediu;
* Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
* Posesor permis auto categoria B, cu experienta.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, organizata, atenta, cu bune abilitati de comunicare, implicata in activitate, riguroasa, punctuala.

DESCRIEREA FIRMEI

Instalatii