Responsabil introducere date

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea telefonica a respondentilor din baza de date, pentru aplicarea interviurilor telefonice (medici, pacienti);
Introducerea raspunsurilor in baza de date.

Program de lucru: 09.00-17.30, L-V
Locatia: 5 min. de statia de metrou Aurel Vlaicu
Se ofera: salariu fix 1500 lei net +bonuri masa, contract de munca nedeterminat, mediu de lucru placut.
Pentru persoane cu experienta (ex.call center, sondaje s.a.m.d) , salariul net oferit este mai mare.

CERINTE

Sociabilitate, bune abilitati de comunicare orala si scrisa, min. studii liceale cu diploma de bacalaureat
Nu sunt necesare cunostintele de limba engleza sau cultura medicala/farmaceutica

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.