Responsabil HR – SSM

SC Clock Advertising SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea activitatii SSM;
- Mentinerea legaturii in permanenta cu serviciul extern SSM;
- Realizarea documentatiilor specifice domeniului cu suportul serviciului extern SSM (completare carnete SSM, decizii intruniri comisie CSSM, instructiuni proprii SSM, tematica de instruire periodica);
- Participa la cercetarea accidentelor de munca; urmareste intocmirea dosarelor de cercetare si ofera suport serviciului extern SSM in completarea acestora;
- Intocmirea si administrarea dosarelor de personal (organizare si arhivare contracte individuale de munca, acte aditionale);
- Ofera suport biroului HR in functie de necesitate.

CERINTE

- Certificare SSM (curs inspector SSM 40 sau 80 ore) – obligatoriu;
- Cunostinte operare PC si utilizare MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte in domeniul HR (curs Inspector Resurse Umane) – prezinta avantaj;
- Abilitati de comunicare, organizare si munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial + bonuri de masa;
- pachet servicii medicale Medlife;
- contract de munca pe perioada nedeterminata (perioada de proba 3 luni);
- mediu de lucru tanar si dinamic si oportunitati de dezvoltare si evolutie.