Responsabil gestiune - Bucuresti

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Realizari

Gestionarea stocurilor de marfa si a ambalajelor din depozit;
- Verificarea intrarilor si a iesirilor de marfa;
- Verificarea aranjarii marfii in depozit pe sortimente si date de expirare si luarea masurilor necesare pentru remedierea neconformitatilor;
- Coordonarea manipulantilor din depozit in activitatea de pregatire a comenzilor;
- Cantarirea marfii conform comenzilor de livrare
- Predarea comenzile pregatite catre Soferii Livrare si supravegherea incarcarii masinilor de distributie;
- Arhivarea tuturor documentelor care atesta miscarile de stoc din gestiunea depozitului.

CERINTE

- Studii medii finalizate - preferabil profil contabilitate;
- Minim 2 ani experienta intr-o pozitie de gestionar;
- Cunostinte de gestiunea stocurilor;
- Cunostinte soft gestiune - avantaj;
- Abilitati medii de calcul matematic;
- Capacitate de invatare, de organizare si planificare a activitatii;
- Capacitate de coordonare a echipei de manipulanti;
- Disponibilitatea de a lucra in depozit, intrucat activitatea implica si efort fizic.

BENEFICII OFERITE

Program:

- Activitatea se desfasoara in schimburi, atat de zi, cat si de noapte.
- Depozit: - Bucuresti, sector 6

Beneficii:

- Salariu fix + tichete de masa
- Contractul se incheie pe o perioada nedeterminata de timp.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro