RESPONSABIL CAZARE CAMIN PRIVAT

CAMPUS FACILITIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- optimizarea permanentă a serviciilor de cazare oferite, astfel încât să fie respectate standardele calitative asumate;
- soluţionarea eficientă a tuturor solicitărilor înregistrate;
- utilizarea calculatoarelor sau sistemelor computerizate (inclusiv hardware şi software) pentru a programa, scrie programe, a pune la punct funcţii, a introduce date sau procesa informaţii;
- preluarea si inregistrarea rezervarilor;
- primirea şi cazarea clienţilor;
- intocmirea actelor necesare cazarii clientilor, contracte de turism urmarirea si incasarea platilor;
- promovarea serviciilor oferite clientiilor;
- gestionează şi administrează persoanele cazate în cămin şi problemele/solicitările acestora;
- medierea conflictelor şi rezolvarea reclamaţiilor clienţilor;
- realizează rapoarte periodice privind gradul de ocupare, situaţia plăţilor;
- analizarea informaţiilor şi evaluarea rezultatelor pentru a alege soluţiile cele mai bune şi pentru a rezolva problemele.

CERINTE

- Organizat, disciplinat, punctual
- Foarte bune abilităţi de gestionare
- Foarte bune abilităţi de comunicare
- Foarte bune abilităţi de coordonare a activităţii proprii
- Reprezintă avantaj experienţă pe zona de servicii pentru administrare cămine
- Foarte bune abilităţi de lucru cu calculatorul
- Capacitate de învăţare
- Corectitudine, etică, profesionalism, integritate
- Limba engleza
- Dorinţă de dezvoltare şi perfecţionare

Suntem o companie cu vechime pe piaţa serviciilor de cazare din Bucureşti. În momentul de faţă, oferim servicii de cazare pentru studenți precum şi închirieri de locuinţe. Principala direcție de dezvoltare a companiei o reprezintă serviciile de cazare.