Responsabil Calitate

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea sistemelor de siguranta alimentara in zona de productie si comercializare a produselor alimentare;
- monitorizarea sistemelor de siguranta alimentara in zona de productie si comercializare a produselor alimentare;
- acordarea suportului de specialitate departamentelor comerciale;
- instruire pe specialitate pentru angajatii magazinului;
- monitorizare in ceea ce priveste respectarea cerintelor legale in zona de productie si comercializare a produselor alimentare.

CERINTE

- absolvent(a) a facultatii de Medicina Veterinara sau Industrie Alimentara;
- cunostinte de baza in ceea ce priveste sistemul HACCP, comercializarea produselor alimentare si legislatia aplicabila productiei si comercializarii produselor alimentare;
- persoana responsabila, constiincioasa, dornica sa invete;
- abilitati de comunicare, spirit de organizare, atentie la detalii, capacitatea de a rezolva probleme.

BENEFICII OFERITE

Vino în echipa noastră şi vei beneficia de:
- salariu de bază, tichete de masă, prime periodice în funcţie de rezultate.
- stagii de formare adaptate postului tău
- dezvoltare profesională într-o companie multinaţională
- prietenie, dinamism... tot ceea ce înseamnă Auchan!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.