RESPONSABIL AMENAJARI

S.C. SIEPCOFAR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- monitorizarea contractelor de amenjari incheiate de companie pentru spatiile inchiriate sau proprii;
- intocmirea contractelor si actelor aditionale in conditiile agreate de companie;
- identificarea solutiei optime de amenajare din punct de vedere standarde/cost/termen de realizare/solutie tehnica constructiva
- negocierea conditiilor contractuale pentru amenajarea spatiilor inchiriate;
- identificarea furnizorilor de servicii si materiale din piata de profil;
- vizitarea spatiilor aflate in curs de amenajare conform planificarii;
- mentinerea evidentei documentelor specifice activitatii;
- pastrarea legaturii cu partenerii externi;
- intocmirea periodica si la cerere de rapoarte cu privire la status-ul deschiderii de locatii noi, relocari si reamenajari;

CERINTE

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre, daca:
- esti absolvent de studii superioare - profil tehnic sau economic;
- ai experiența de minimum 1 an pe o pozitie similara în domeniile imobiliar si/ sau tehnic;
- ai experienta in amenajarea, dotarea spatiilor comerciale si in lucrul cu furnizorii de profil;
- ai capacitate de a organiza si coordona simultan proiecte ample;
- reactionezi prompt si gasesti solutii optime in situatii de criza;
- detii abilitati excelente de comunicare (scrise, verbale) si negociere;
- esti o persoana flexibila, serioasa si integra;
- detii permis de conducere auto si ai disponibilitate de deplasare;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu competitiv, corelat cu experienta si abilitatile tale;
- tichete de masa;
- card de reducere în farmaciile Dona;
- pregatire tehnica si oportunitatea dezvoltarii carierei;
- programe de teambuilding si evenimente periodice de motivare a echipei;

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o tradiție de peste 25 de ani și o distribuție echilibrată, la nivel național.
De ce sa faci parte din echipa DONA?
- peste 2.500 de angajati
- peste 300 de farmacii la nivel national
- un portofoliu in continua dezvoltare cu peste 29.000 produse
- peste 2,5 milioane de pacienti care trec pragul unei farmacii Dona in fiecare luna
În Farmaciile DONA vei fi întâmpinat întotdeauna cu atenție, grijă, dar mai ales cu respect.