Reprezentat vanzari publicitate online

Limonade agentie interactiva

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:
• Prospectare si vanzare de publicitate online ( pe un portofoliu de site-uri)
• Creezi baze de date cu potentiali clienti
• Contactezi clientii prin email si telefon pentru vanzare
• Promovezi site-urile din portofoliu
• Realizezi si gestionezi contractele incheiate
• Urmaresti implementarea si desfasurarea campaniilor
• Mentii relatiile cu clientii pentru fidelizarea acestora
• Realizezi targetul lunar.

CERINTE

• Studii superioare
• Bune abilitati de comunicare si negociere
• Initiativa si creativitate
• Atitudine pozitiva
• Cunostinte de marketing si promovare online
• Cunostinte foarte bune de limba romana si de limba engleza
• Cunostinte bune de Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet;
• Experienta in vanzari minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Comision consistent din vanzari

Agentia Limonade activeaza din 2009 in domeniul marketingului si a promovarii online. Oferim servicii complete de promovare pe internet. Avem un portofoliu de 3 site-uri proprii pentru care va trebui sa generezi new business.