REPREZENTANTI VANZARI(SI LIVRARE)- TIGLA METALICA- ZONA BUCURESTI- ILFOV

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificare potentiali clienti- persone fizice si juridice
Promovarea poduselor din portofoliu
Urmarire derulare contracte
Organizarea, livrarea si incasarea comenzilor

CERINTE

Experienta anterioara in vanzarea materialelor de constructii
Permis categoria B
Dispoibilitate deplasari
Abilitati comuicare
Stapanire tehnici de vazare

BENEFICII OFERITE

Program de lucru L-V 08.00-18.00
sambata 08.00-14.00
Salariu: 1200 RON NET+ comison din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!