REPREZENTANTA VANZARI JU'STO BANEASA SHOPPING CITY

SC CHASSE AUX COULEURS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitatile necesare procesului de vanzare ocupandu-se de client
- Organizeaza, coordoneaza si raspunde de desfasurarea activitatilor de vanzare a produselor
- Stabileste stocurile de produse necesare pentru desfãsurarea activitãtii magazinului
- Asigurã primirea, depozitarea în conditii corespunzãtoare a produselor ce se comercializeazã in magazin
- Tine evidenta intrãrilor si iesirilor fondului de marfã si raporteazã zilnic volumul vanzarilor
- Participã la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin
- Implicare activa in urmarirea cresterii vanzarilor si atingerii targetelor
- Membru activ al echipei de vanzari,

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv cu venit de baza si comision;
- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere

CERINTE

- Studii medii absolvite (diploma de bacalaureat)
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva, responsabilitate
- Aspect placut, ingrijit
- Capacitate de lucru în echipă
- Îi place să lucreze cu publicul
- Abilităţi de vânzare
- Încrezător atunci cand se confruntă cu situaţii dificile
- Flexibil şi adaptabil
- Orientare catre cerintele clientilor
- Dorinta de autodezvoltare, disponibilitate de a invata lucruri noi, integritate, loialitate, implicare
- Cunostinte PC
- Reprezinta un avantaj - cunostinte de limba engleza nivel conversational

Produsele JU'STO sunt disponibile in Romania in magazinele JU'STORE din Baneasa Shopping City - la etaj, langa magazinele Sport Loft si H&M si din Afi Palace Cotroceni, culoarul Sunset Bulevard.

JU'STO are la baza contrastul dintre minimalismul formelor şi materialele preţioase, aceste elemente inovative care o duc către un stil retro-romantic, potrivit aproape oricărui outfit. Culori aprinse, fresh, materiale texturate şi glitter, rafie, piele, aplicații din pietre fac parte din acest concept care surpinde printr-o opulenţă atipică. Totuși, provocarea cea mai mare constă în a alege accesoriul potrivit, din cele opt modele de genţi, cu nume specifice, toate excelând în calitate, aspect şi detalii.

J-POSH este un clutch mai puţin obişnuit, creat dintr-o combinaţie de material textil şi silicon EVA, disponibil în 21 de culori şi combinaţii – ratan în alb şi negru, glitter în trei culori, piele în diverse nuanţe, de la cafeniu, maro, roşu la verde închis şi aplicaţii de pietre de coral şi turcoaz - care îl fac să fie potrivit atât pentru ţinute de zi, cât şi de seară.

J-HOOP este modelul poştaş reinventat şi declinat în 10 variante interesante, iar J-LITTLE este modelul bucket recreat din piele ecologică în trei variante de culori şi definit printr-o nou sistem de închidere.

J-TINA se identifică prin forma pătrată şi combinaţiile care îi dau versatilitate, facilitând trecerea de la un look office la unul glamour.

J-HIDE & J-WIDE sunt două modele într-o singură geantă sofisticată, confortabilă şi elegantă, care îşi modifică total aspectul cu ajutorul elementelor (mânere, invelis sau baretă lungă) care pot fi înlocuite.

J-SETT este geanta care îşi modifică forma, în şase variante de culori ale siliconului şi interior în două variante cromatice.

J-POPPY, sofisticată şi unică, disponibilă în două dimensiuni şi gândită pe mixul perfect dintre ratanul alb-negru şi siliconul colorat, este un must-have pentru vară.

J-TINY & J-HIGH se numără printre primele modele create de Emanuele Magenta. J-TINY este considerată un ever-green şi vine în şase culori, iar J-HIGH, clasică şi mai elegantă, este disponibilă în 5 culori şi diferite modele de mânere detaşabile.