Reprezentant zonal de vanzari

SC ALL 4 SAFE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata si identifica noi clienti;
Viziteaza clientii si identifica nevoile acestora;
Concepe solutiile specifice fiecarui client;
Negociaza ofertele si semneaza contracte;
Initiaza , mentine si dezvolta relatii de parteneriat cu clientii;
Asigura suport logistic si este la dispozitia clientilor sai pe intreaga perioada a derularii contractelor

CERINTE

Permis de conducere categoria B obligatoriu
O buna capacitate de negociere si persuasiune
Abilitati excelente de comunicare si analiza
Atitudine pozitiva orientata catre client
Spirit de initiativa , dorinta de afirmare, motivatie si orientare catre rezultate.
Dinamism si disponibilitate pentru deplasari in zona de care raspunde.

POT REPREZENTA AVANTAJE :
Studiile universitare
Experienta in vanzari

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Program de lucru flexibil , luni – vineri
Masina / Calculator / Telefon