Reprezentant vanzari VirtualCards

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati ale postului sunt urmatoarele:
- Crearea propriei baze de potentiali clienti;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor, prezentarea ofertei si finalizarea vanzarii;
- Urmarirea incasarii;
- Mentinerea relatiilor cu clientii in scopul fidelizarii acestora.

Descrierea aplicatiei:
VirtualCards este o aplicatie pentru telefonul mobil care stocheaza la un loc toate cardurile de fidelitate. Fără a mai avea nevoie de portofelul plin de carduri, utilizatorii VirtualCards merg la cumparaturi cu telefonul mobil.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs;
- Experienta in vanzari directe de minim 1 an;
- Atitudine orientata spre client, axata pe gasirea unor solutii pozitive;
- Foarte bune abilitati de organizare, negociere si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa, comision din vazari, training pentru prezentarea aplicatiei.

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (13 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 200 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online: informatii, servicii si recomandari de calitate.

Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.