Reprezentant vanzari telemarketing

SC SYNCRO TRANSLATION SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă îți place să planifici, să comunici și să asculți, ești pasionat de dezvoltare personală și îmbunătățirea performanței, dacă vrei să fii mâine mai bun ca azi, te așteptăm în echipa noastră. Ce căutăm la tine: să știi să lucrezi pe calculator cu programele Microsoft Office, să știi să scrii și să vorbești foarte corect, să știi să scrii și sa trimiți emailuri, să fii un om educat, punctual și responsabil, să ai talent în comunicare, să adori practic relaționarea și interacțiunea cu oamenii. Limba engleză și experiența în Call Center și telemarketing constituie un avantaj. Ce oferim: un loc de muncă stabil cu oportunități concrete și rapide de creștere, salariu motivant, program flexibil, un mediu extraodinar de dezvoltare personală și profesională.

CERINTE

Responsabilități:
- Indeplinirea sarcinilor legate de vânzările prin telefon;
- Oferirea de asistență clienților care manifestă interes față de serviciile noastre;
- Menținerea unei relații profesioniste cu clienții;
- Cooperarea cu clientul pentru solutionarea cerintelor acestora ;
- Oferirea de informații si asistență clienților după achiziționarea serviciilor noastre;
Cerințe:
- Abilități de comunicare, de planificare si ascultare ;
- Optimism si deschidere către noutate;
- Spirit de inițiativă și cooperare ;
- Capacitatea de analiza si sinteza ;

BENEFICII OFERITE

Comision atractiv din vanzari

Compania noastră oferă servicii de logistică și asistență online de procesare date.