Reprezentant Vanzari Telefonie Mobila

SC AVENIR TELECOM S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul retelei de magazine Internity veti asigura consilierea clientilor si vanzarea directa a produselor si serviciilor operatorului de telefonie mobila Telekom precum si a unei game deosebite de produse si accesorii GSM proprii.

CERINTE

- Capacitatea de a relationa si de a comunica agreabil si eficient cu clientii
- Abilitatea de a identifica nevoile clientului
- Capacitatea de a oferi solutii documentate, prin prezentarea beneficiilor specifice produselor si serviciilor din portofoliul Internity
- Cunostinte operare PC: Word/Excel;
- Studii medii
- Prezenta agreabila;
- Disponibilitate pentru program full-time in ture;
- Cunoasterea unei limbi straine (engleza) si experienta anterioara în domeniul telecomunicatiilor constituie un avantaj
- Capacitatea de a invata si dorinta de perfectionare profesionala continua

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu de baza + bonus din vanzari
- Oportunitati de dezvoltare a carierei
- Stabilitate profesionala

Compania SC AVENIR TELECOM S.A este o companie de 20 de ani in Romania.