Reprezentant vanzari servicii medicale

Anima Speciality Medical Services S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor medicale clientilor alocati sau clientilor noi prospectati.
Realizarea obiectivelor de vanzari si atingerea targetului.
Monitorizarea incasarilor de la clientii din portofoliu.
Realizarea rapoartelor zilnice si saptamanale catre directorul de vanzari.
Realizarea de prezentari in power point sau scurte prezentari comerciale.

CERINTE

Experienta in vanzari B&B, constituie avantaj;
Abilitati de prezentare si negociere;
Cunoasterea limbii Engleze nivel mediu/avansat;
Permis de conducere (categoria B) obligatoriu si masina personala.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + procent din vanzari;
Bonusuri in functie de vanzari;
Posibilitate de promovare/crestere/dezvoltare;
Card de combustibil;
Telefon

Clinicile Anima, linia de servicii medicale a celui mai mare grup farmaceutic din Romania, A&D Pharma, aduc pe piata romaneasca conceptul de ingrijire medicala “aproape de tine”. Anima vine in intampinarea tuturor celor preocupati sa aiba o viata sanatoasa si ii apartine fiecarui pacient si familiei sale. La Anima recunoastem valoarea pe care o aduce individualitatea, diversitatea si grija fata de sanatatea celor apropiati.