REPREZENTANT VANZARI SARE

Marathon Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contactarea potentialilor clienti, prezentarea produselor;
• Intocmirea de oferte sau alte documente, urmarirea ofertelor, incheierea de contracte, finalizarea lor pana la incasare;
• Dezvoltarea retelei de clienti;
• Obtine comenzi si contracte;
• Viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii;
• Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei;
• Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata;

CERINTE

Angajam o persoana:
- Abilități de comunicare și relaționare cu Clienții;
- Deținerea permisului de conducere (cat. B);
- Experienta in vanzarea sarii En-Gros;

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri + beneficii: In functie de vanzarile realizate

Marathon Trade este o firmă de distribuţie de produse alimentare, nealimentare şi tabac orientată către client.

A fost înfiinţată în anul 2007, iar obiectivul principal este oferirea de servicii şi produse clienţilor actuali şi viitori, care să îi ajute să-şi mărească succesul comercial.

Suntem o echipa unită, flexibilă la provocările aduse de clienţi şi dornică în a găsi variante optime de rezolvare. Avem o atitudine deschisă, iar comunicarea interpersonală este onestă.