REPREZENTANT VANZARI- PRODUSE CE SE ADRESEAZA CABINETELOR STOMATOLOGICE

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica permanent clienti potentiali; stabileste intalniri cu acestia; identifica nevoile exacte ale companiei client; personalizeaza ofertele
Actualizeaza baza de date
Intocmeste rapoarte lunare de activitate

CERINTE

AVANTAJ:Experienta anterioara pe o pozitie similara- promovare echipamente si produse destinate cabinetelor stomatologice- min 2 ani
OBLIGATORIU: experienta in vanzari- minim2 ani

Studii superioare/ medii
Cunostinte operare PC
Permis auto categ.B
Abilitati dezvoltate de comunicare
Persoana responsabila, riguroasa, organizata, loiala, comunicativa;
Discernamant, capacitate de a rezolva problemele si gasire de solutii;
Putere de decizie, asumarea responsabilitatii, abilitati de convingere, disciplina

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial alcatuit dintr-o parte fixa 1500 RON(carte de munca) + comisioane si bonusuri in functie de vanzari;
-masina de serviciu monitorizata, iPad2 cu 3G, netbook, telefon mobil, mostre, cataloage, materiale promotionale, web-site performant, actiuni de marketing, etc.;
- Consilierii sunt sustinuti de o echipa de suport permanent de la sediul central;
- Comenzile pentru livrare sunt trimise de la sediu catre clienti prin firme de curierat sau distribuite de catre Consilierul de Vanzari;
- Training-uri si cursuri sustinute de catre furnizori;

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!