Reprezentant Vanzari pentru CrestinOrtodox.ro

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul postului este de identificare si contactare a clientilor in vederea incheierii de contracte de inchiriere a spatiilor publicitare pe site-ul CrestinOrtodox.ro
Principalele activitati ale postului sunt urmatoarele:
- Crearea propriei baze de potentiali clienti;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor si prezentarea ofertei;
- Finalizarea vanzarii si atingerea targhetului;
- Urmarirea incasarii;
- Mentinerea relatiilor cu clientii in scopul fidelizarii acestora.

CERINTE

- Studii superioare, reprezinta un avantaj absolvirea studiilor teologice
- Experienta in vanzari servicii business to business
- Prezinta un avantaj vanzarea de publicitate online sau print
- Atitudine orientata spre client, axata pe gasirea unor solutii pozitive;
- Foarte bune abilitati de organizare, negociere si comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial format din salariu fix si comision din incasari.
- Acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro