Reprezentant vanzari B2B materiale de constructii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de distributie a produselor pentru amenajari interioare si finisaje in constructii, ce activeaza pe plan national, isi cauta noi colegi.
Responsabilitati:
• Contactare a potentialilor clienti, prezinta produsele.
• Intocmirea de oferte sau alte documente , urmarirea ofertelor, incheierea de contracte, finalizarea lor pana la incasare.
• Dezvolta reteaua de clienti
• Obtine comenzi si contracte
• Viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii
• Ofera consultanta de specialitate clientilor firmei
• Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte privind activitatea desfasurata

CERINTE

• Studii superioare: inginer /Constructii, Instalatii
• Experienta relevanta in vanzari a materialelor de constructii;
• Disponibilitate pentru deplasari ;
• Prezenta agreabila si comunicativa;
• Atitudinea independenta si responsabila.
• Experienta in utilizarea PC-ului.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant ( parte fixa + comision),
• Bonusuri + beneficii - In functie de vanzarile realizate
• Telefon mobil/Tableta
• Masina de serviciu.