Reprezentant vanzari / Key account

ODS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare si contactare clienti noi.
- Incheierea contractelor.
- Cunoasterea produselor si serviciilor fimei.
- Analizeaza tendintele pietei, elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari si profit

CERINTE

Experienta minim 3 ani in vanzari.
Capacitate de negociere si placerea de a interactiona cu persoane noi.
Experienta in raportarea de tip CRM ( Customer Relationship Manager ).
Atitudine pozitiva, cunoasterea limbii romane literare la nivel excelent si a limbii engleze la nivel bun.
Spirit de initiativa si creativitate.
Permis de conducere categorie B. Disponibilitate la deplasari 50% din timp.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Optical Disc Solutions este furnizor de solutii complete de multiplicare, ambalare, transport si campanii de fidelizare a clientilor, o fabrica de multiplicare industriala de CD-uri si DVD-uri. Este unul dintre cei mai mari multiplicatori din sud-estul Europei, cu peste 1000 de clienti individuali sau companii din Romania si din Uniunea Europeana si o capacitate de multiplicare de la 1 disc la 4,5 milioane de unitati / luna.