Reprezentant Vanzari IT&C

Business Trade Partners

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE ! Se incepe cu o perioada de 2-3 luni platita numai pe baza de comision, apoi se poate opta pentru varianta de colaborare full-time cu salariu fix + comision.

- Este responsabil de managementul clientilor existenti si a celor noi, precum si de cunoasterea produselor si serviciilor ofertate de firma si a produselor cerute spre ofertare de catre client.
- Crearea, mentinerea portofoliului de clienti, dezvoltarea acestuia;
- Coordonarea si monitorizarea relatiilor cu clientii;
- Urmarirea executiei si finalizarii contractelor;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Indeplinirea regulilor interne referitoare la mangementul potentialilor clienti, completand zilnic rapoarte de activitati.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta de minim 6 luni - 1 an;
- Cunoasterea pietei IT si a particularitatilor ei;
- Cunostinte generale in domeniul hardware/software;
- Perseverenta, disponibilitate pentru deplasari in teren;
- Abilitati de comunicare si capacitate de sustinere de prezentari;
- Capacitati excelente de exprimare;
- Cunostinte minime de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant numai pe baza de comision pentru prima perioada (2-3 luni) urmand ca apoi sa se stabileasca de comun acord un pachet motivant - salariu FIX + Comision din Vanzari.
- Telefon de serviciu, decont transport, laptop.
- Program flexibil.

Suntem o companie ce activeaza in domeniul IT&C oferind produse si servicii la cea mai inalta calitate. Orientarea constanta spre client si calitate, flexibilitatea si complexitatea solutiilor oferite, gama diversificata de produse, au reprezentat o evolutie dinamica in domeniul IT&C.