Reprezentant vanzari instalatii termice climatizare

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea activitatii specifice de ofertare,proiectare, instalatii termice, sanitare, de climatizare si ventilatie, in conformitate cu domeniul de activitate al firmei.
Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu legislatia in vigoare.
Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte specialitati asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante
Asigura asistenta de santier pentru realizarea instalatiilor ce fac obiectul proiectului
Stabileste si participa la intalnirile cu clientii

CERINTE

Compania angajatoare ofera produse si servicii in domeniul ventilatiei : incalzire, racire, filtrare, umidificare / deumidificare, recuperare de caldura, captare de noxe, filtrare aer industrial , transport pneumatic.

Candidatul ideal:
Capacitate buna de comunicare si relationare cu clientii atentie distributiva simt pentru detaliu semnificativ capacitate rapida de decizie
Personalitate energica gandire pozitiva amabilitate si eficienta
Cunostinte de limba engleza
Cunostinte operare PC
Rezistenta la stres

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.