Reprezentant Vanzari HORECA

Cramele Rotenberg SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare vanzari HORECA
- Intocmire plan vanzari
- Negocierea contractelor cu distribuitorii si clientii directi
- Dezvoltarea si intretinerea clientilor HORECA (listari si re-listari)
- Sprijinirea distribuitorilor
- Trainingul personalului clientilor HORECA
- Incasari si recuperari de datorii
- Intocmirea de rapoarte folosind program pe calculator CRM (Customer Relationship Management)

CERINTE

-experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara (la un - producator sau un distribuitor)
- calitati personale: dinamic, harnicie, bun comunicator
- cunoasterea folosirii calculatorului
- cunoasterea restaurantelor pentru tinerii de pana la 40 de ani - avantaj
- experienta in vanzarea vinurilor sau bauturilor alcoolice - avantaj
- studii superioare comerciale sau economice - avantaj
- cunoasterea software-ului CRM Sugar - avantaj

BENEFICII OFERITE

- stabilitate intr-o firma de prestigiu
- premierea performantei
- Telefon mobil, laptop, masina de serviciu

SC Cramele Rotenberg SRL din Ceptura, Dealu Mare produce vinuri premium artizanale in mod traditional , intr-o unitate de vinificatie gravitationala.Via de 23 de Ha este plantata majoritar cu Merlot in varsta de peste 40 de ani. alitatea vinurilor Rotenberg este recunoscuta atat in tara cat si in competitii internationale. Multi considera ca Merlot Rotenberg este cel mai bun Merlot din Romania. Amanunte la www.rotenberg.ro